ZABIO S CENTRA

Kantrida svjedočila spektakularnom golu kakav se rijetko viđa!

01.09.2014 u 10:18

Nogometaši Rijeke s uvjerljivih 6:1 pobijedili su Zadar. A posebno su se istaknuli Moises, igrač koji je pogotkom u završnici ostvario hat-trick, te Goran Cvijanović spektakularnim pogotkom sa sredine igrališta

Nakon poraza od Lokomotive prošlog vikenda Rijeka se vratila pobjedničkom nizu u domaćem prvenstvu. Doduše, tijekom tjedna Rijeka je pobijedila Šerif u Tiraspolu, ali europska serija pobjeda ionako nije bila prekinuta. Kekovi su igrači deklasirali Zadar 6:1 i tako stigli do šeste prvenstvene pobjede.

Sve dvojbe oko pobjednika bile su gotove već do poluvremena, kada su dva puta Moises te Andrej Kramarić i Ivan Tomečak matirali gostujućeg vratara. U nastavku je prekrasnim pogotkom 27-godišnjeg veznjaka Gorana Cvijanovića - koji je razveselio i slovenskog stručnjaka na klupi Rijeke, a koji je postigao udarcem s polovine igrališta nakon što je lopta proletjela Matkovića te još jednim Moisesa - momčad s Kantride zaokružila veliku pobjedu.

Hajduk - Dinamo Zagreb 2:3
Rijeka - Zadar 6:1
Zagreb - Split 2:1