PAO I LAZIO

Pjaca debitirao, Mandžo i dalje prvotimac u Juventusu!

27.08.2016 u 20:11

Marko Pjaca debitirao je u talijanskoj Seriji A, u dvoboju Lazija i Juventusa kojeg su gosti pobijedili s minimalnih 1:0. Bivši ofenzivac Dinama ušao je u završnici utakmice, dok je Mario Mandžukić igrao od prve minute...

Juventus i dalje neokrznut prolazi talijanskim nogometom. Nakon uvodnog trijumfa protiv Fiorentine, niti Lazio nije uspio zaustaviti Allegrijevu momčad koja je upisala svoju drugu pobjedu u Seriji A.

Aktualni prvak je do pobjede stigao zahvaljujući pogotku Samija Khedire, nakon asistencije Dybale u 66. minuti.

Iako je u klub stigao skupocjeni Gonzalo Higuain, on i dalje grije klupu, a Mario Mandžukić započinje od prve minute. Argentinac je ušao u igru umjesto našeg napadača u 65. minuti.

Marko Pjaca odradio je pak svoje prve minute u Seriji A. Doduše, ušao je tek u 88. minuti umjesto Dybale, ali i to je napredak, jer u prvom susretu protiv Fiorentine nije dobio niti minute.