PROKLETE BROJKE

Kovačić igra odlično, ali po ovom je ostvarenju u Realu - najlošiji!

27.10.2016 u 19:14

Hrvatski nogometni reprezentativac Mateo Kovačić dočekao je svojih pet minuta u Realovu dresu. Istina, pitanje je bi li dobio toliku minutažu da se Luka Modrić nije ozlijedio, no Kovačić je Zidaneovu priliku iskoristio

Mateo Kovačić neizostavni je dio Realove momčadi u listopadu te je u svim prvenstvenim ogledima bio starter.

No jedan su mu detalj ipak - zamjerili. Ne u klubu, već u novinama koje su bliske Realu, to jest u Marci.

Naime, Kovačić je uz - ozlijeđenog Casemira te povratnika na terene s odigranih tek 32 minute u ovoj sezoni Fabija Coentraa, igrač koji se nije upisao među Realove strijelce.

Marcini novinari izvukli su podatak, nakon pobjede Reala 7:1 u utakmici Kupa Kralja nad Cultural Leonesom, u kojoj su pogotke zabili i Nacho Fernandez i Mariano, kako su se među Realove strijelce u dosadašnjem dijelu sezone upisali apsolutno svi igrači osim spomenutog trojca, u kojem je i naš Kovačić.

S time da je hrvatski reprezentativac, za razliku od Casemira i Coentraa, nastupio na gotovo svakoj utakmici.

Naravno, nije ovo kritika hrvatskog veznjaka već poticaj da i on koji put pukne prema suparničkom golu, kao što je to znao činiti u dresu milanskog Intera.