španjolska liga

Ante Budimir zabio dva gola u razmaku od samo tri minute i odveo Osasunu u Europu

04.06.2023 u 21:03

Nogometaši Osasune u posljednjem su kolu španjolskog prvenstva pred svojim navijačima u Pamploni pobijedili Gironu 2:1. Oba gola za domaću momčad zabio je hrvatski reprezentativac Ante Budimir i to u razmaku od samo tri minute

Ante Budimir bio je dvostruki strijelac za Osasunu, koja je pred svojim navijačima u Pamploni 2:1 svladala Gironu.

Ovom je pobjedom Osasuna osvojila sedmo mjesto u La Ligi koje vodi u Europu, točnije u kvalifikacije za Konferencijsku ligu.

Heroj Pamplone, hrvatski napadač Ante Budimir je zabio nogom i glavom u 52. i 55. minuti, a u Primeri je ove sezone zabio ukupno osam golova.

• +10
Osasuna - Girona, španjolska liga, 4.6.2023. Izvor: EPA / Autor: Jesus Diges

Ivo Grbić je branio za Atletico Madrid, koji je igrao 2:2 kod Villareala i nakraju zauzeo treće mjesto.