la liga

[FOTO] Karim Benzema protiv Celte pucao čak tri penala, ali zabio je dva za pobjedu i veliki korak prema naslovu prvaka

02.04.2022 u 21:25

Nogometaši Real Madrida napravili su veliki korak ka naslovu prvaka svladavši u Vigu Celtu s 2:1 u 30. kolu La Lige

Karim Benzema je realizirao dva jedanaesterca (20, 70) i promašio još jedan u 64. minuti u nervoznoj utakmici u Vigu.

Benzema je prvi zabio s bijele točke nakon 20 minuta nakon što je Nolito sapleo Edera Militaa, ali je Nolito izjednačio udarcem iz blizine nakon protunapada ubrzo nakon poluvremena.

Benzema je nakon što je Jeison Murillo faulirao Rodryga imao i penal u 64. minuti, ali mu je vratar Matias Dituro obranio udarac.

Šest minuta kasnije Kevin Vazquez je sapleo Ferlanda Mendyja, a francuski napadač je ovaj puta bio precizan za pobjedu.