Slaven Belupo je poveo preko bizarnog gola Štefulja u 3. minuti, ali Modri su preokrenuli rezultat u nastavku preko Brodića (48') i Kulenovića (52'). Mladi Jagušić je u 62. minuti vratio domaćina u utakmicu. Ali nakon crvenog kartona Agbekpornu (71') Dinamo je ubacio u brzinu više i pogotkom Vrbančića u 93. minuti su došli do 3:2 pobjede

SLAVEN BELUPO: Čović - Bosec, Pllana, Božić, Štefulj - Lepinjica, Agbekpornu - Šuto, Caimacov, Šakota - Štrkalj

DINAMO: Zagorac - Perković, Šutalo, Živković - Vidović, Rog, Halilović, Bulat, Kaneko - Brodić, Kulenović

35. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Dinamo 2:3 (Vrbančić, 93') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
35. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Dinamo 2:2 (Jagušić, 62') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
35. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Dinamo 1:2 (Kulenović, 53') Izvor: tportal.hr
35. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Dinamo 1:1 (Brodić, 48') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
35. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Dinamo 1:0 (Štefulj, 4') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +40
Slaven Belupo - Dinamo, SuperSport HNL (18.5.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOOL!! Dinamo je poveo u sudačkoj nadoknadi! Vrbančić je naletio na odbijenu loptu i zabio je za 3:2!

• 90’

Igrat će se još najmanje 6 minuta sudačke nadoknade

• 83’

Poseban trenutak za obitelj Jakirović! Sin od trenera Dinama, Leon Jakirović je ušao umjesto Perkovića

• 80’

Dinamo s igračem više očekivano dominira i plete mrežu oko šesnaesterca Slaven Belupa

• 71’

Nevjerojatno! Agbekpornu je ekspresno uspio dobiti drugi žuti karton odnosno crveni!

• 69’

Agbekpornu je dobio žuti karton

• 62’

GOOOOOL!! Slaven Belupo nije dugo čekao na gol za izjednačenje! Jagušić je potegnuo s 20-tak metara i zabio je za 2:2!

• 53’

GOOOOOL!! Dinamo je poveo protiv Slaven Belupa! Nakon dobre kontre, Brodić je proigrao Kulenovića koji nije imao težak zadatak i zabio je za 2:1