maxtv prva liga

Split i Inter nastavljaju po starome, golove zabijati - ne znaju

18.03.2017 u 18:37

U utakmici 25. kola MAXtv Prve lige Split i Inter na Parku mladeži odigrali su 0:0. 'Crveni' su i dalje momčad s najmanje zabijenih golova u ligi...

Prvih 45 minuta utakmice Intera i Splita obilježile su tek tri izgledne prilike. Prvi su zaprijetili gosti. Već u 7. minuti Blažević je sam izbio pred domaćeg golmana Kukića, ali nije bio precizan. 'Crveni' su uzvratili preko Pešića u 17. minuti, no golman Intera Čović sjajnom je obranom spasio svoj gol...

Gosti su bili nešto konkretniji u prvome dijelu, pa je u 38. minuti zaprijetio Puljić. Golman Splita Kukić loše je reagirao nakon što je lopta nespretno odskočila u njegovu petercu. No, iznenadila je i gostujuće napadače, pa je i ta prilika Zaprešićana propala.

U nastavku je Split ušao puno agresivnije i konkretnije, redale su se prilike domaćih, ali bez konkretne završnice. Nije ni čudo da su 'crveni' napadački najlošija momčad MAXtv Prve lige, u 25 utakmica zabili su samo 10 golova.

Autor: Youtube

Do kraja utakmice isplati se izdvojiti i dvije prilike Intera, prvo je Puljić bio neprecizan iz slobodnog udarca s ruba šesnaesterca, a u samoj završnici Mamut je zaslužio pljesak za atraktivnost. Pokušao je škaricama iznenaditi Kukića, ali lopta je otišla pored gola.

Deveti Split sada ima 16 bodova, sedam više od posljednje Cibalije, a sedam manje od osmog Intera.