derbi bez golova

[VIDEO/FOTO] Kapetan Hajduka bio je brutalno iskren nakon derbija s Osijekom; trebaju li se navijači 'bilih' zabrinuti?

04.04.2022 u 08:58

Derbi 29. kola Hrvatski Telekom Prve lige između Osijeka i Hajduka u Gradskom vrtu završio je bez pobjednika i bez golova. Kapetan Hajduka Lovre Kalinić s pravom je razočaran

'Znali smo kakva nas utakmica čeka, znamo kakva je Osijek momčad, uvijek tvrdi, 'u kost', tako je bilo i na Poljudu. Znali smo da moramo donijeti neku veću kvalitetu nego tada kako bismo osvojili bodove. Nismo odigrali na našoj razini, protok lopte nije išao kako smo zamislili, neke naše ideje nismo proveli onako kako smo se dogovorili. Ostaje žal za bodovima, ali više od jednog boda nismo ni zaslužili', kazao je nakon utakmice Lovre Kalinić.

Problem? Pa to što je on kao golman bio najbolji pojedinac u redovima 'bilih'.

'U prvih 15-20 minuta oni su dominirali, bili su vođe na terenu. Mi smo pokušali nešto preokrenuti, ali u prvom poluvremenu to nije izgledalo baš sjajno. U drugom dijelu smo se donekle vratili u igru, imali neke šanse, polušanse, ali sve u sveukupno nismo bili pravi', priznao je Kalinić.

Sve utakmice UEFA Lige prvaka, UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

• +34
HT Prva liga, 29. kolo: Osijek - Hajduk, 3.4.2022. Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL

Da, Hajduk nije odigrao onako kako se očekivalo...

'U nekim situacijama bili smo dosta nervozni, derbi nosi svoje, ali nismo igrali na razini na kojoj smo igrali zadnje tri utakmice, to se vidjelo i automatski je rezultat takav kakav je', iskren je kapetan Hajduka. A 'bile' sad čekaju tri utakmice na Poljudu, već u subotu dolazi Šibenik, potom preporođena Gorica i onda je na rasporedu zaostali derbi s Dinamom.

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport

'Sad imamo tri domaće utakmice, u kojima moramo dati sve od sebe. Mislim da sve ovisi o nama, mi moramo shvatiti da u svakoj utakmici do kraja moramo ići 'na glavu' i onda ćemo vidjeti gdje ćemo završiti', zaključio je kapetan Hajduka Kalinić.