čudo od utakmice

Pogledajte kako je 18-godišnji igrač Slavena zabio dvostruko starijem golmanu Dinama

18.05.2024 u 20:54

Luda utakmica u Koprivnici, puna preokrete i prilika

Izostanak rezultatskog imperativa donio je puno ljepote i prilika. Slaven Belupo poveo je u 4. minuti u Koprivnici, nakon sjajnog/slučajnog (ovisno o vašoj interpretaciji) gola Daniela Štefulja. Fran Brodić je u 48. izjednačio, a onda, samo četiri minute kasnije, asistirao Sandru Kulenoviću za 2:1 i preokret u Koprivnici. Međutim, Slaven se nije predao, pa je tako u 62. mladi Adriano Jagušić vratio utakmicu u egal.

Bio je to prvi gol 18-godišnjeg igrača Slavena i to prvaku Dinama i to dvostruko starijem golmanu modrih Danijelu Zagorcu.