Osijek je dobro krenuo u utakmicu, ali nije bilo golova nakon prvih 45. minuta. U nastavku Modri su golom legendarnog kapetana Ademija u 73. minuti osigurali krucijalna tri boda i naslov prvaka u SuperSport HNL-u!

DINAMO: Nevistić - Ristovski, Theophile, Bernauer - Kaneko, Mišić, Ademi, Vidović - Baturina - Brodić, Petković.

OSIJEK: Kolić - Guedes, Prekodravac, Duarte, Jurišić - Cokaj, Nejašmić - Bukvić, Pušić, Matković - Mierez

34. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Osijek 1:0 (Ademi, 72') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +37
Dinamo - Osijek, SuperSport HNL (11.5.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Josip Bandic
34. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Osijek (Dinamove legende) Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još najmanje 6 minuta sudačke nadoknade

• 83’

Sučić je ušao umjesto Ademija

• 81’

Špikić je dobio žuti karton

• 72’

GOOOOOOL!! Dinamo je poveo protiv Osijeka! Ademi je ispratio ubačaj i spretno je zabio za vodstvvo Modrih!

• 64’

Mkrtčjan je ušao umjesto Bukvića

• 62’

Nije penal za Dinamo, nego slobodan udarac! Ali Duarte je dobio direktni crveni karton