LIGA PRVAKA SVE BLIŽE

Evo što su igrači Dinama rekli nakon drame sa sretnim završetkom

20.08.2015 u 09:14

Nakon što je zagrebački u prvoj utakmici play-offa za ulazak u Ligu prvaka svladao albanskog prvaka Skenderbeu sa 2:1 gotovo svi igrači svjesni su kako je obavljeno tek pola posla

Međutim, kada se sve stavi na vagu zaista je teško zamisliti scenarij u kojem Skenderbeu na Maksimiru pobjeđuje Dinamo. S druge strane treba reći kako je Dinamo pobjednički gol zabio tek u sudačkoj nadoknadi (Pivarić) uz dodatak kako su do tog trenutka promašili nekoliko izglednih prilika. S obzirom na to da je Dinamo gubio 1:0 može se reći kako je to bila drama sa sretnim završetkom...

'Teška utakmica, ali i zaslužena pobjeda. Bili smo bolja momčad, pokazali smo više i zaslužili možda i prije i veću pobjedu. Ipak, Skenderbeu je pokazao da je kvalitetna momčad, jako su čvrsti i čeka nas teških 90 minuta na Maksimiru. Ništa nije gotovo i pozivam sve navijače da dođu na Maksimir i pomognu nam da zajedno uđemo u Ligu prvaka', kazao je jedan od najboljih u Albaniji Marko Pjaca.

'Jako dobra utakmica i možemo biti zadovoljni. Došli smo ovdje po pobjedu, to smo i ostvarili te napravili odličan rezultat za uzvrat u Zagrebu. Moj gol? Zaista sam presretan... Što reći? Stvarno mi je sjela i završila na najboljem mogućem mjestu. Svi smo sretni, odigrali smo kvalitetnu utakmicu i stvorili puno prilika, ali čeka nas još puno posla na Maksimiru i sigurno se nećemo opustiti', presretan je bio strijelac pobjedničkog gola Josip Pivarić.

'Dobro smo igrali i imamo puno razloga za zadovoljstvo. Možda ostaje žal jer smo imali jako puno prilika i mogli smo i više golova zabiti, ali ostvarili smo po što smo došli, a to je pobjeda. Naravno, čeka nas još teških 90 minuta na Maksimiru i moramo doma biti još bolji, ali pred našim navijačima i nadam se punim stadionom može ostvariti san svih nas, a to je Liga prvaka', kazao je napadač