SuperSport HNL

Pjaca je trebao biti junak Rijeke; njegova iskrena izjava nakon derbija sve govori

05.05.2024 u 22:08

U derbiju 33. kola SuperSport HNL-a nogometaši Dinama su nakon preokreta pobijedili Rijeku na Rujevici s 2:1. Nakon utakmice svi su čekali što će reći napadač Rijeke Marko Pjaca, nekadašnji igrač Modrih

Marko Pjaca do 75. minute i golčine Brune Petkovića iz slobodnjaka za 1:1 bio apsoluitni junak Rijeke. Do pobjed ei važna tri boda dijelilo je domaće samo 15 minuta...

'Težak poraz, prije svega zato što mislim da smo odigrali jednu stvarno dobru utakmicu i dominirali u većini utakmice. Vodili smo 1:0 do 15 minuta prije kraja, izgubiti na ovaj način je dosta teško. Igrali smo stvarno dobru utakmicu, dobro smo stajali na terenu, izašli smo s pravim stavom od prve minute', rekao je Pjaca nakon utakmice.

Na koncu su Modri golovima Petkovića i Hoxhe došli do pobjede i važna tri boda:

'Mislim da smo zaslužili više, ali to je sport. Danas nije išlo, oni su pobijedili i to je to. Danas je svima dopušteno biti malo tužan i ljut, sutra smo vjerojatno slobodni, ali od utorka već krećemo s radom, idemo dalje. Moramo pobijediti sve do kraja prvenstva', dodao je Pjaca.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

Na pitanje reportreta HRT-a kakav je osjećaj bio zabiti 'svom Dinamu' rekao je iskreno:

'Bio je malo čudan osjećaj. Prvu sekundu mi je laknulo jer sam promašio dva penala ove sezone, pa sam instinktivno krenuo slaviti, ali nakon toga nisam iz respekta prema Dinamu.'

Ta njegova iskrena izjava nakon derbija sve govori, kakav je igrač i kakav je čovjek. Respekt! Sportaš od glave do pete.