Rudeš je šokirao Goricu već u 14. minuti golom Latkovića, ali Gorica je u drugom poluvremenu ubacila u brzinu više i preko Jurića (68') i Mitrovića (69') su preokrenuli utakmicu. Još treba izdvojiti da su domaćini pred kraj igrali s igračem manje zbog crvenog kartona Mitrovića u 76. minuti

GORICA: Radošević - Majstorović, Maloča, Leš, Matković - Soldo, Mrzljak - Mitrović, Pršir, Rukavina - Vujnović

RUDEŠ: Marković - Karačić, Vujanić, Camara, Krušlin - Pasariček, Kuzmanić - Latković, Ćorić, Mašala - Korač

34. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Rudeš 2:1 (Crveni karton Mitrovića, 76') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
34. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Rudeš 2:1 (Mitrović, 69') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
34. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Rudeš 1:1 (Jurić, 60') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
34. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Rudeš 0:1 (Latković, 14') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +20
Gorica - Rudeš, SuperSport HNL(10.5.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Tomislav Kristo
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još najmanje 5 minuta sudačke nadoknade

• 85’

Rudeš pokazuje inicijativu i traži gol za izjednačenje, ali se Gorica organizirano brani i čuva minimalnu prednost

• 75’

Mitrović je napravio prekršaj i prvobitno je dobio žuti karton, ali nakon provjere VAR-a odluka je promjenjena na crveni! Gorica je ostala s igračem manje

• 69’

GOOOOOL!! Gorica je povela protiv Rudeša! Štiglec je uposlio Mitrovića u petercu, koji je spretno zabio za 2:1!

• 60’

GOOOOL!! Gorice je izjednačila protiv Rudeša! Nakon sjajne akcije Jurić je izašao sam pred golmana i prekrasnim lobom je pospremio loptu u mrežu za 1:1!

• 52’

Šansa za Goricu! Mitrović je ispratio ubačaj i pucao je glavom direktno u Markovića