NAKON POBJEDE

Jakirović komentirao ludu utakmicu u Koprivnici: Nagradilo nas je zbog jedne stvari

18.05.2024 u 22:47

Dinamo je u utakmici 35. kola SuperSport HNL-a pobijedio Slaven Belupo 3:2 pogotkom u samoj završnici susreta

Nogometaši Dinama nastavili su pobjednički prvenstveni niz svladavši kao gosti koprivnički Slaven Belupo sa 3-2 u utakmici 35. kola HNL-a. Nakon susret, svoj komentar na ludnicu u Koprivnici dao je i Dinamov trener Sergej Jakirović.

'Čestitam dečkima na dobroj utakmici, na želji i htijenju. Pristup je bio jako dobar, dobro smo se prezentirali. Primili smo malo neobičan gol, ali nismo potonuli', rekao je nakon utakmice pa dodao:

'Imali smo dvije dobre situacije, jednu i Slaven preko Ante Šute, zicer. U poluvremenu smo se dogovorili da igramo okomitije i brže i tako smo okrenuli rezultat.'

'Slaven Belupo se nije predavao, a nas je nagradilo zbog pristupa u zadnjim minutama. Možda je bila rezultatski nevažna utakmica, ali u Dinamu je svaka utakmica važna. Hvala našim navijačima na podršci', zaključio je Jakirović.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport