LIGA KUP

Ibrahimović i Martial izbacili Bilića, ispao i Arsenal

30.11.2016 u 23:24

Manchester United i Southampton izborili su u srijedu polufinale engleskog Liga kupa. United je na Old Traffordu pobijedio West Ham Slavena Bilića 4:1, S'hampton je bio bolji od Arsenala...

Southampton je iznenadio i izbacio Arsenal na Emiratesu 2:0. U 13. minuti goste je u vodstvo doveo Jordy Clasie, a u 38. je na 2:0 povećao Ryan Betrand, pa se treneru Arsenala Arseneu Wengeru osvetilo to što nije postavio najjači sastav u ovoj utakmici.

Manchester United je na svom Old Traffordu porazio West Ham bivšega hrvatskog izbornika Slavena Bilića 4:1. Golove su za United zabili Ibrahimović (2, 90+1) i Martial (48, 62), dok je strijelac za West Ham bio Fletcher (35).

U nedjelju je West Ham na Old Traffordu izvukao 1:1, no sad Bilićevi izabranici nisu imali šanse. United je bio bolji, razigraniji i efikasniji. Jose Mourinho je ovu utakmicu iskoristio da razigra donedavno ozlijeđenog Mkhitarijana, a u igru je u 87. minuti ušao i Bastian Schweinsteiger. Nijemac je od prvog dana u Mourinhovoj nemilosti, gotovo je sigurno da ove zime odlazi s Old Trafforda, a navijači su ga pozdravili gromoglasnim pljeskom...

U utorak su polufinale izborili Liverpool i Hull City, a ranije je ispao branitelj naslova Manchester City.